новини
01.12.2016 ЖК «Борисо-Глiбський» Розпочато продаж підземного паркінгу.
Підземна однорівнева автостоянка розрахована на 35 машиномісць
Загальна площа паркінгу: 632.6 м2.
З трьох секцій житлового комплексу є окремий вхід-вихід на зону підземного паркінгу через ліфт, що дуже зручно і комфортно.
При плануванні однієї з найкомфортніших автостоянок в чудовому сучасному житловому комплексі «Борисо-Глебский» були підібрані автоматичні системи контролю на в'їзд - виїзд з паркінгу.
Також на об'єкті планується встановити системи відеоспостереження і охоронної сигналізації, диспетчеризація і автоматизація інженерних систем.
Система організації руху автомобілів призначена для автоматичного управління в'їздом / виїздом в / з приміщення підземної автостоянки і всередину їх. Для цього будуть використовуватися пульти управління, які будуть мати власники паркувальних місць.

Купити квартиру в ЖК Борисо-Глебский! Ви ще думаєте? Житловий комплекс "Борисо-Глебский», ось еталон Вашого вибору. Вибравши наш житловий комплекс комфорт класу, Ви отримаєте все від комфорту до здорового способу життя. Прийшовши до нас, Ви не залишитесь байдужими до даного об'єкта, а дізнавшись всі плюси, не захочете їхати !
У ЖК "Борисо-Глебский" пропонуються до продажу паркінг місця.
Площа пропонованих до продажу місць становить від 15 до 23 м2, а ціна, становить: від 10 000 $

< назад